Series
Ratings
21
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- PlutoRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5