Titles you rated
- Stath Lets FlatsRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Kingdom HospitalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 5.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.5