Movies
Ratings
100
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
Tinker BellRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0