Series
Ratings
12
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
ReverseRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 3.5
- Usotsuki TrickRated ★ 4.5
- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Boku no NechanRated ★ 4.5