Movies
Ratings
820
ValkyrieRated ★ 1.0
The MechanicRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 1.0
The HostRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
The Witches of OzRated ★ 1.0- Zhongkui: Snow Girl and the Dark CrystalRated ★ 4.5
League of GodsRated ★ 4.5
AladinRated ★ 5.0