Movies
Ratings
514- The Platform 2Rated ★ 0.5

John WickRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5- FracturedRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0