Series
Ratings
30- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- TriggerRated ★ 1.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 1.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- YellowstoneRated ★ 3.5
Yellowstone Season 3Rated ★ 3.5
Yellowstone Season 2Rated ★ 3.5- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5