Series
Ratings
114
Beyond EvilRated ★ 3.0- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5