Movies
Ratings
60
The Science of SleepRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5- Scream 7Rated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5