Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0