Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5
K-ON!Rated ★ 3.0