Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Too Hot to HandleRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5- Love Is BlindRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5