Series
Ratings
14
YouRated ★ 4.0- Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
M&MRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0