Series
Ratings
226- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
Emergency Interrogation Room Special 2022Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Second to Last Love Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 3.5
Emergency Interrogation Room SPRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Ichikei's Crow SpecialRated ★ 3.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0