Series
Ratings
277- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
- Succession Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0- Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
- Criminal JusticeRated ★ 5.0
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
- Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Marvel's The DefendersRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Shining GirlsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5