Series
Ratings
42
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 5.0
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 5.0
- Owning ManhattanRated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- Extraordinary Season 1Rated ★ 4.0
- 1883Rated ★ 5.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 5.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 5.0- RectifyRated ★ 4.0
- The Brothers SunRated ★ 4.5
- Fool Me OnceRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Bling EmpireRated ★ 4.0
- Bling EmpireRated ★ 4.0
- Selling the OC Season 2Rated ★ 4.5
- Selling the OC Season 1Rated ★ 3.5
- Selling Sunset Season 7Rated ★ 5.0
- The OARated ★ 4.5
- The OARated ★ 4.5