Series
Ratings
256
Years and YearsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
New NonstopRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0