Series
Ratings
70- SeoulmoonRated ★ 4.5
School 2Rated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Mr. QRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Star in My HeartRated ★ 5.0- MRated ★ 5.0
- HotelierRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- KAIST Season 1Rated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
BossRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0