Movies
Ratings
12
Midnight in ParisRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5