Series
Ratings
20
BarakamonRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0