Series
Ratings
52- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Last One Standing Season 1Rated ★ 4.5
- PlutoRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0