Series
Ratings
12
Game of ThronesRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0