Series
Ratings
47
Master's SunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0