Titles you rated
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5- IntentionRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The WhisperingRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The MegRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5