Series
Ratings
78
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5- Love NaggersRated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 1.0
KairosRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5