Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- SiratRated ★ 4.5
A City of SadnessRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 4.0
- A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
UndineRated ★ 4.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Sentimental ValueRated ★ 5.0
- Left-Handed GirlRated ★ 4.5
- The MastermindRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Wild TourRated ★ 3.5