Series
Ratings
32- Death's GameRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- A Shop for KillersRated ★ 5.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5- My NameRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.5