Series
Ratings
48- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0- Doona!Rated ★ 3.5
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0