Series
Ratings
22
My Horrible BossRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 2.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5