Series
Ratings
31- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5