Series
Ratings
52
My Father is StrangeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Nonstop 1Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0