Series
Ratings
181- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Marvel ZombiesRated ★ 2.0
- Low LifeRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- His Dark MaterialsRated ★ 3.5
His Dark MaterialsRated ★ 3.0
His Dark MaterialsRated ★ 3.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 4.0