Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5- Small Town RivalsRated ★ 2.5

The ChaserRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0- Death BellRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5