Titles you rated
- TtoganjipRated ★ 3.0
- The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5- Wednesday Food TalkRated ★ 3.0
- Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 4.0
We Got Married Season 1Rated ★ 2.5- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.0- Witch Hunt 2023Rated ★ 3.0
- Witch Hunt 2022Rated ★ 4.0
- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.0
- The BrainiacsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
- Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 1.5
- Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
- The Magic School BusRated ★ 4.0
- Where Is My HomeRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5