Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- UncoupledRated ★ 4.5
- Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 5.0
- Daniel Sloss: Live ShowsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- MarianneRated ★ 5.0
- Good GirlsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0- AggretsukoRated ★ 1.5
- AggretsukoRated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5