Series
Ratings
124
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 3.5
Summer NudeRated ★ 2.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.5
저, 운명의 사람입니다Rated ★ 2.0
コード・ブルー 特別編 -もう一つの戦場-Rated ★ 3.0
インハンドRated ★ 3.5- Blue MomentRated ★ 3.0
- Wedding ImpossibleRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 2.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
Risky Two PeopleRated ★ 3.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0