Series
Ratings
32
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 4.0

My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0