Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 2.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0- The Crown Season 5Rated ★ 4.0