Movies
Ratings
554
HitmanRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0