Series
Ratings
15
유희왕 1기Rated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0- KeroroRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5