Series
Ratings
28- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- One Dollar LawyerRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0