Series
Ratings
30
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0