Series
Ratings
13
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5