Movies
Ratings
237- My Boss, My HeroRated ★ 2.0
- Jenny, JunoRated ★ 1.5
Baby and MeRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.0- The Last RideRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5