Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0