Titles you rated
CruellaRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5