Series
Ratings
95- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
- The Great Escape 2Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0