Titles you rated
Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Adieu Galaxy Express 999Rated ★ 4.0- 흙꼭두장군Rated ★ 4.5
- 떠돌이 까치Rated ★ 2.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.5- PurlRated ★ 4.0
The Good NurseRated ★ 4.0
Monster FamilyRated ★ 2.5- The ShowerRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.5