Series
Ratings
115
RPG Densetsu HepoiRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0- 피노키오의 모험Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5