Series
Ratings
215- Human From TodayRated ★ 2.5
- Love MeRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
- Dynamite KissRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0- Dear XRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 2.0- The Boyfriend Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
- As You Stood ByRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.5- Beyond the BarRated ★ 2.0
- Divorce Attorney ShinRated ★ 0.5
- Last SummerRated ★ 0.5